Informacje
 • Prognoza pogody na długi weekend: najgorzej będzie w niedzielę

  24-04-2017 14:23 Wstępna prognoza pogody na długi weekend

  Prognoza na majówkę

  Majówka coraz bliżej i każdy chciałby wiedzieć, jaka będzie pogoda podczas długiego weekendu. Mamy dla Was wstępne informacje.

  Według wstępnych prognoz, które mogą jeszcze ulec zmianie, majówka ma być w tym roku dość pogodna, ale niezbyt ciepła. Choć temperatura właściwie z każdym dniem będzie coraz wyższa, niestety nie mamy co liczyć na wysokie wartości na termometrach i gorąco, jakie towarzyszyło nam w weekend jeszcze kilka tygodni temu.

  Przez większą część długiego weekendu będziemy mogli cieszyć się słońcem, ale lokalnie mogą pojawiać się przelotne niewielkie opady deszczu. Najgorsza aura ma być w niedzielę 30 kwietnia, ponieważ wtedy będzie padać w znacznej części kraju, a lokalnie mogą także pojawiać się burze.

  Długi weekend

  W sobotę 29 kwietnia temperatura wyniesie od 10 st. C na północy, przez 12 st. C w centrum, do 13 st. C na południowym zachodzie. Wszędzie będzie pochmurno, ale możemy liczyć na przejaśnienia i rozpogodzenia.

  W niedzielę 30 kwietnia temperatura wyniesie od 8 st. C na wschodzie do 14-15 st. C na zachodzie. Miejscami pojawią się opady deszczu, a na południu lokalne burze.

  W poniedziałek 1 maja temperatura wyniesie od 11 st. C na wschodzie do 14 st. C w centrum, na zachodzie i południu kraju. We wszystkich regionach będzie pochmurno z przejaśnieniami.

  We wtorek 2 maja temperatura wyniesie od 12 st. C na Suwalszczyźnie, przez 16 st. C w centrum, do 18 st. C na zachodzie. Na północy i zachodzie będzie słonecznie, a w pozostałych regionach pochmurno z przejaśnieniami.

  W środę 3 maja temperatura wyniesie od 11 st. C na północy do 17 st. C w centrum i na południu Polski. Niebo zasnują chmury, z których momentami będzie wyglądać słońce.

  SPRAWDŹCIE PROGNOZĘ POGODY NA DZIŚ:

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...