Informacje
 • Prognoza pogody na długi weekend: intensywny deszcz. Maksymalnie 16 stopni

  08-11-2019 16:38 Prognoza pogoda tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: Shutterstock | Video: Ventusky.com

  W długi weekend należy spodziewać się opadów deszczu, miejscami dość intensywnych. Okresami powieje także silniejszy wiatr. Pogoda 11 listopada będzie upływać pod znakiem zmiennego zachmurzenia.

  W sobotę należy się spodziewać pochmurnej aury z przejaśnieniami. W pasie dzielnic zachodnich i środkowych wystąpią opady deszczu, maksymalnie do 10 litrów na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna sięgnie od 9 stopni Celsjusza na Pomorzu do 16 st. C na Podkarpaciu. Powieje południowo-wschodni słaby i umiarkowany wiatr, który okresami może być silniejszy.

  Długi weekend z deszczem

  W niedzielę we wschodniej części kraju będzie pochmurno i spadnie deszcz - suma opadów w ciągu 12 godzin sięgnie do 30 litrów na metr kwadratowy. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Podkarpaciu. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

  Poniedziałkowe niebo będzie przykryte zmiennym zachmurzeniem. Pogoda 11 listopada może być dość chłodna - termometry pokażą maksymalnie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Do 15 stopni

  We wtorek mieszkańców zachodnich regionów kraju czekają przelotne opady deszczu. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 8 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 15 st. C na Podkarpaciu. Na ogół słaby i umiarkowany wiatr powieje z południa. Okresami jego porywy mogą być silniejsze.

  Środa zapowiada się pogodnie jedynie na Pomorzu. W pozostałych częściach kraju będzie pochmurno i popada deszcz lub mżawka. Temperatura maksymalna sięgnie od 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 11 st. C na Podkarpaciu. Przeważnie słaby wiatr powieje ze zmiennych kierunków.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...