Informacje
 • Pogoda na weekend: chwyci mróz, spadnie deszcz ze śniegiem. A co w kolejnych dniach?

  22-11-2019 15:23 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: Shutteerstock | Video: Ventusky.com

  W sobotę pogoda miejscami będzie prawdziwie zimowa. Znajdą się jednak i miejsca, gdzie temperatura sięgnie ponad 10 stopni Celsjusza. Sprawdź też, jaka pogoda będzie panować po niedzieli.

  W sobotę na wschodzie pojawią się opady deszczu, a na Suwalszczyźnie i Podlasiu - deszczu ze śniegiem. Opady mogą zamarzać, powodując gołoledź. W pozostałych regionach powinno być na ogół pogodnie. Temperatura wyniesie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach na wschodzie osiągnie do 60 kilometrów na godzinę, będzie południowo-wschodni.

  Pogoda na weekend

  Niedziela okaże się pogodna. Termometry pokażą od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

  Tydzień rozpocznie się pogodnie, tylko na Suwalszczyźnie i Podlasiu może popadać deszcz. Termometry pokażą od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany południowo-wschodni wiatr.

  >>> SPRAWDŹ PROGNOZĘ POGODY IMGW NA ZIMĘ

  Pogoda na wtorek i środę

  We wtorek miejscami wystąpią opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

  Środa zapowiada się pogodnie tylko na na Podkarpaciu. W pozostałych regionach może popadać. Temperatura wyniesie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, południowy wiatr.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...