Informacje
 • Pogoda na pięć dni: teraz wiosenna aura, w weekend zmiana

  14-01-2020 15:46 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: MichaelGaida/Pixabay.com/Ventusky.com | Video: Ventusky.com

  W nadchodzących dniach będzie ciepło. Kulminacja czeka nas w środę - wtedy termometry pokażą nawet 12 stopni Celsjusza. W weekend zrobi się chłodniej, a miejscami mogą pojawić się opady deszczu ze śniegiem.

  W środę będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 12 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, w porywach na północy osiągnie do 60 kilometrów na godzinę. Powieje z południowego zachodu.

  >>> DLACZEGO JEST TAK CIEPŁO? TŁUMACZY TOMASZ WASILEWSKI

  Czwartek także zapowiada się pogodnie w całym kraju. Na termometrach zobaczymy od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni.

  Już nieco chłodniej

  Piątek nie przyniesie zmiany w pogodzie - w całym kraju będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 4 st. na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr.

  Pogoda na weekend

  W sobotę na zachodzie pojawią się opady deszczu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje słaby, zmienny wiatr.

  A jaki koniec tygodnia?

  W niedzielę pogodnie będzie tylko na Pomorzu. Na pozostałym obszarze możliwe są opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Termometry pokażą od 0 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje słaby i umiarkowany, północny wiatr.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...