Informacje
 • Pogoda na pięć dni: jeszcze chwila jesiennej słoty, później się rozpogodzi

  20-11-2019 15:54 Prognoza pogoda tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: Shutterstock, ventusky.com | Video: Ventusky.com

  W ciągu najbliższych dwóch dni miejscami możliwe są jeszcze opady deszczu. Weekend zapowiada się jednak pogodnie. W sobotę termometry pokażą maksymalnie 13 stopni Celsjusza. Tak ciepło nie będzie wszędzie. Na północnym wschodzie temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie zaledwie trzy stopnie.

  W czwartek opady deszczu wystąpią głównie na południu i zachodzie kraju. Spadnie tam do 10 litrów wody na metr kwadratowy. Wysoko w górach spadnie śnieg. Termometry pokażą od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 st. C w Małopolsce. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-wschodni. Na wschodzie w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę.

  Miejscami przelotnie popada

  Piątek upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu na zachodzie kraju. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z południowego wschodu. W porywach wiać będzie z prędkością do 70 km/h.

  Przed nami pogodna sobota. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach powieje do 60 km/h, z południowego wschodu.

  Do 12 stopni

  Zapowiada się pogodna niedziela. Na termometrach zobaczymy od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr.

  Również w poniedziałek w całym kraju panować będzie pogodna aura. Termometry pokażą od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu Friedrich znad Rosji i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...