Informacje
 • Pogoda na pięć dni: dużo chmur, miejscami deszcz. Na horyzoncie deszcz ze śniegiem

  25-11-2019 15:54 Prognoza pogoda tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: Shutterstock/Ventusky.com | Video: Ventusky.com

  W ciągu najbliższych dni będzie pochmurno, a miejscami deszczowo. Nocami i rano na wschodzie możliwe są przymrozki. Pod koniec tygodnia pojawi się silniejszy wiatr, który spotęguje odczucie chłodu. W sobotę niewykluczone są opady deszczu ze śniegiem.

  Wtorek zapowiada się na ogół pochmurno. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  >>>SPRAWDŹ OSTRZEŻENIA IMGW

  Pochmurno i deszczowo

  Środa przyniesie pochmurną aurę z niewielkimi przejaśnieniami. Po południu na zachodzie prognozowane są opady deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu.

  W czwartek mieszkańcy wschodnich regionów powinni spodziewać się opadów deszczu. W pozostałej części Polski będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 6 st. C na Podlasiu do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu.

  Silne porywy wiatru

  Piątek będzie pogodny jedynie na Podkarpaciu. W pozostałych regionach spadnie deszcz. Termometry pokażą maksymalnie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. Z zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr. Okresami jego porywy mogą osiągać do 40-70 kilometrów na godzinę.

  Początek weekendu upłynie pod znakiem pochmurnego nieba z przejaśnieniami. W sobotę na południu i w centrum należy spodziewać się deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna sięgnie od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Pomorzu. Powieje z zachodu, a wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-70 km/h.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu Friedrich znad Rosji i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...