Informacje
 • Pogoda na pięć dni: deszczowo, ale do czasu

  11-11-2019 15:37 Prognoza pogoda tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: Shutterstock | Video: Ventusky.com

  Przed nami deszczowe dni. Pogodną aurą będziemy cieszyć się od piątku. Będą miejsca, gdzie termometry mogą pokazać maksymalnie 16 stopni Celsjusza.

  Zapowiada się pochmurny wtorek, ale z przejaśnieniami. Na krańcach wschodnich i zachodnich będzie na ogół bez opadów, w pozostałych regionach spadnie do 10 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą od 7 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 14 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy wiatr z południa.

  Do 16 stopni

  W środę będzie pochmurno, wystąpią opady deszczu. W ciągu 12 godzin spadnie do 20 l/mkw. Na termometrach zobaczymy od 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 16 st. C na Podkarpaciu. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Na czwartek synoptycy prognozują zmienne zachmurzenie. Na północy i zachodzie kraju popada deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 8 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 13 st. C na Podkarpaciu. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje ze  wschodu.

  Pogodna aura

  Przed nami dość pogodny piątek. Termometry pokażą od 9 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 15 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

  W sobotę będziemy mogli cieszyć się pogodną aurą. Na termometrach zobaczymy od 10 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 16 st. C na Podkarpaciu. Wiatr, umiarkowany i dość silny, południowy, w porywach rozpędzi się do 40-60 kilometrów na godzinę.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...