Informacje
 • Pogoda na jutro: środa z przelotnymi opadami, ale i pogodnym niebem

  20-07-2021 19:00 Biomet będzie na ogół korzystny
  Prognoza pogody na noc 20/21.07 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Pogoda na jutro zapowiada się spokojnie. Tylko miejscami może słabo i przelotnie popadać, w pozostałych miejscach czeka nas małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura na obszarze całego kraju będzie wyrównana.

  Pogoda na noc: wieczorem możliwe są zanikające burze i przelotne opady deszczu w Małopolsce, na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie. Przelotny, słaby deszcz może padać na Pomorzu i Wybrzeżu. W pozostałych regionach będzie pogodnie i bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie od 13 st. C na Suwalszczyźnie i zachodzie kraju do 15 st. C na Pomorzu i Mazowszu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu.

  Pogoda na jutro - środa, 21.07

  Pogoda na jutro: w środę na północy Polski oraz na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu możliwe są słabe, przelotne opady deszczu. W pozostałych regionach będzie pogodnie, bez opadów z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura maksymalna będzie wyrównana w całym kraju: od 22 st. C do 23 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu.

  Warunki biometeorologiczne - środa 21.07

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia znajdzie się na poziomie 50-80 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalne ciepło. Warunki biometeorologiczne w większości kraju okażą się korzystne.

  Pogoda na noc - Warszawa

  Pogodnie i bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 15 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy barometry wskażą 1003 hektopaskale.

  Pogoda na jutro - Warszawa

  Pogodnie i bez opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, z porywami do około 40 km/h, z północnego zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1005 hPa.

  Pogoda na noc - Trójmiasto

  Zachmurzenie będzie stopniowo wzrastać i możliwe są przelotne opady deszczu. Temperatura spadnie minimalnie do 15 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1017 hPa.

  Pogoda na jutro - Trójmiasto

  Zachmurzenie umiarkowane lub duże, niewykluczone są słabe i przelotne opady deszczu. Termometry pokażą minimalnie 23 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1019 hPa.

  Pogoda na noc - Poznań

  Pogodnie i bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 14 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1007 hPa.

  Pogoda na jutro - Poznań

  Pogodnie i bez opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, z północnego zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1009 hPa.

  Pogoda na noc - Wrocław

  Pogodnie i bez opadów. Temperatura spadnie minimalnie do 13 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1003 hPa.

  Pogoda na jutro - Wrocław

  Pogodnie i bez opadów. Termometry pokażą maksymalnie 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, z północnego zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1005 hPa.

  Pogoda na noc - Kraków

  Wieczorem możliwa zanikająca burza, a w nocy przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 14 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 989 hPa.

  Pogoda na jutro - Kraków

  Pogodnie i bez opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 991 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po kilkudniowym odpoczynku od upalnej pogody temperatura znowu rośnie, a do Pols...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...