Informacje
 • Pogoda na jutro: piątek przyniesie miejscami przelotny deszcz

  22-07-2021 19:00 Sprawdź, co szykuje pogoda na piątek
  Pogoda na noc 22/23.07 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Pogoda na jutro: piątek 23.07 zapowiada się dość pochmurny. W niektórych regionach kraju przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie od 23 do 26 stopni Celsjusza.

  Pogoda na noc: prognozuje się małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura minimalna wyniesie od 12 stopni Celsjusza na Warmii i Suwalszczyźnie, przez 16 st. C w centrum kraju, do 17 st. C na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku. Powieje północno-zachodni i zachodni, słaby i umiarkowany wiatr.

  Pogoda na jutro - piątek 23.07

  Pogoda na jutro: piątek 23.07 przyniesie małe i umiarkowane zachmurzenie, na wschodzie, południu i w centrum kraju przejściowo duże z niewielkim, przelotnym deszczem do trzech litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 23 st. C na Kaszubach, Suwalszczyźnie i Podlasiu, przez 24 st. C w centrum kraju, do 26 st. C na Ziemi Lubuskiej. Zachodni i północno-zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie.

  Warunki biometeorologiczne w piątek 23.07

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-70 procent. Warunki biometeorologiczne będą neutralne we wschodniej połowie kraju, a w zachodniej - korzystne.

  Pogoda na noc - Warszawa

  Pogodnie, temperatura minimalna wyniesie 15 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy sięgnie 1004 hPa.

  Pogoda na jutro - Warszawa

  Zachmurzenie umiarkowane, przejściowo duże i możliwy przelotny deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 24 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1004 hPa.

  Pogoda na noc - Trójmiasto

  Pogodnie, na termometrach zobaczymy 14 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1017 hPa.

  Pogoda na jutro - Trójmiasto

  Zachmurzenie umiarkowane, przejściowo duże. Temperatura maksymalna wyniesie 23 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 1016 hPa.

  Pogoda na noc - Poznań

  Pogodnie, temperatura minimalna wyniesie 15 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. O północy barometry pokażą 1007 hPa.

  Pogoda na jutro - Poznań

  Zachmurzenie umiarkowane, przejściowo duże. Termometry pokażą maksymalnie 25 st. C. Wiatr zachodni, będzie wiał słabo i umiarkowanie. Ciśnienie w południe wyniesie 1006 hPa.

  Pogoda na noc - Wrocław

  Pogodnie, na termometrach zobaczymy 17 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. O północy barometry pokażą 1003 hPa.

  Pogoda na jutro - Wrocław

  Zachmurzenie umiarkowane, przejściowo duże. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 25 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

  Pogoda na noc - Kraków

  Pogodnie, temperatura minimalna wyniesie 13 st. C. Wiatr północno-zachodni, powieje słabo i umiarkowanie. O północy barometry pokażą 991 hPa.

  Pogoda na jutro - Kraków

  Zachmurzenie umiarkowane, przejściowo duże, możliwy przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 990 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez Polskę przejdzie zimny front, za którym z północy dotrze do nas ochłodzeni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...