Informacje
 • Pogoda na jutro: czwartek lokalnie przyniesie deszcz. Do 25 stopni

  21-07-2021 19:00 Sprawdź, co szykuje pogoda na czwartek
  Pogoda na noc 21/22.07 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Pogoda na jutro: czwartek 22.07 zapowiada się na ogół pogodnie, choć będą miejsca, gdzie może spaść przelotny deszcz. Temperatura wyniesie maksymalnie od 22 do 25 stopni Celsjusza.

  Na pogodę w Polsce w ciągu kolejnej doby będzie wpływać rozległy wyż, który powoli przesuwa się z zachodu do centrum kontynentu. Dzięki temu w czwartek (oraz w piątek i sobotę) będzie słonecznie i pogodnie, a słaby, przelotny deszcz może padać tylko lokalnie. Jednocześnie zacznie do nas napływać coraz cieplejsze powietrze i dlatego koniec tygodnia będzie upalny.

  Pogoda na noc 21/22.07

  Pogoda na noc: będzie na ogół pogodnie, a słaby, przelotny deszcz może spaść tylko na Podlasiu i w Tatrach. Temperatura minimalna wyniesie od 10 stopni Celsjusza w Suwałkach do 16 st. C w Warszawie. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu.

  Pogoda na jutro - czwartek, 22.07

  Pogoda na jutro: czwartek 22.07 zapowiada się pogodnie niemal w całej Polsce, ale lokalnie, zwłaszcza na zachodzie oraz w Małopolsce, na Podkarpaciu i w Sudetach, możliwy jest słaby, przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy od 22 st. C w Krakowie do 25 st. C w Warszawie i Zielonej Górze. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z zachodu.

  Warunki biometeo w czwartek, 22.07

  Wilgotność powietrza w czwartek utrzyma się na przeważającym obszarze kraju w granicach 50 procent. W całym kraju odczujemy ciepło, a warunki biometeo będą korzystne.

  Pogoda na noc - Warszawa

  Pogodnie i bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 16 st. C. Wiatr będzie słaby, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie o północy wyniesie 1007 hPa.

  Pogoda na jutro - Warszawa

  Pogodnie, nie będzie padać. Temperatura maksymalna osiągnie 25 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1005 hPa.

  Pogoda na noc - Gdańsk

  Zapowiada się pogodna noc. Na termometrach zobaczymy minimalnie 14 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. O północy barometry wskażą 1021 hPa.

  Pogoda na jutro - Gdańsk

  Czwartek będzie pogodny i bez opadów. Temperatura wzrośnie do 24 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie osiągnie w południe 1019 hPa.

  Pogoda na noc - Poznań

  Pogodnie i bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 14 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, nadciągnie z północnego zachodu. O północy barometry pokażą 1010 hPa.

  Pogoda na jutro - Poznań

  Będzie na ogół pogodnie, ale możliwy jest słaby, przelotny deszcz. Temperatura dojdzie do 24 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. Ciśnienie będzie stabilne, w południe barometry wskażą 1007 hPa.

  Pogoda na noc - Wrocław

  Pogodnie, nie powinno padać. Temperatura minimalna wyniesie 15 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1003 hPa.

  Pogoda na jutro - Wrocław

  Czwartek okaże się na ogół pogodny i bez opadów. Temperatura wzrośnie do 24 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. Ciśnienie osiągnie w południe 1005 hPa.

  Pogoda na noc - Kraków

  Pogodnie i bez opadów. Temperatura minimalna wyniesie 13 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie wyniesie o północy 993 hPa.

  Pogoda na jutro - Kraków

  Pogodnie, ale niewykluczony jest słaby, przelotny deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 990 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po kilkudniowym odpoczynku od upalnej pogody temperatura znowu rośnie, a do Pols...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...