Informacje
 • Pogoda na dziś: zmokniemy, w niektórych regionach mocniej powieje

  29-03-2021 06:25 Biomet będzie niekorzystny
  Prognoza pogody na noc 14/15.05 Foto: Shuterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Przed nami pochmurny i mokry dzień. Dla wszystkich regionów kraju przewidywane są opady deszczu lub mżawki. Miejscami będzie też silnie wiać.

  Poniedziałek upłynie pod znakiem pochmurnej aury z opadami deszczu lub mżawki o sumie do 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 8 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez 11 st. C w centrum kraju, do 14 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Południowo-zachodni wiatr, słaby i umiarkowany, na zachodzie i północy okresami dość silny, w porywach rozpędzi się do 50-60 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza osiągnie 80-90 procent. W niemal całym kraju odczujemy chłód, tylko na południowym zachodzie - komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno, okresami popada deszcz lub mżawka. Termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1017 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno, okresami popada deszcz lub mżawka. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 11 st. C. Południowo-zachodni i zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1025 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno, okresami popada deszcz lub mżawka. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1017 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami, okresami wystąpią opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna wyniesie 14 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie, okresami silniej. Ciśnienie waha się, w południe na barometrach zobaczymy 1015 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno, okresami popada deszcz lub mżawka. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie waha się, południe wyniesie 1004 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....