Informacje
 • Pogoda na dziś: zagrzmi. Od 12 do 21 stopni

  01-04-2021 06:21 Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne
  Prognoza pogody na noc 14/15.05 Foto: Shuttertock | Video: tvnmeteo.pl

  W czwartek mogą pojawić się burze, w wielu regionach popada deszcz. Na termometrach zobaczymy od 12 do 21 stopni.

  W czwartek na północy i zachodzie pojawią się przelotne opady deszczu o sumie 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Na pozostałym obszarze kraju należy spodziewać się burz z opadami do 5-10 l/mkw. Temperatura maksymalna wyniesie od 12 stopni Celsjusza na Pomorzu do 21 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie umiarkowany, powieje z północnego zachodu, a w porywach rozpędzi się do 45 kilometrów na godzinę. Podczas burz może wiać z prędkością do 70 km/h.

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza pojawi się w pasie od Podlasia przez centrum po Dolny Śląsk. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Rano pogodnie, po południu pojawią się przelotny deszcz lub burza. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Powieje umiarkowanie z północnego zachodu, w porywach burzowych wiatr może rozpędzać się do 70 km/h. Ciśnienie po południu wyniesie 1000 hPa.

  Pogoda Poznań

  Rano pogodnie, po południu przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach osiągnie do 45 km/h, a powieje z północnego zachodu. Ciśnienie po południu sięgnie 1003 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Przelotne opady deszczu, temperatura maksymalna sięgnie 12 st. C. Z północnego zachodu powieje umiarkowany wiatr, który w porywach osiągnie do 45 km/h. Ciśnienie po południu osiągnie 1015 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Rano pogodnie, po południu wystąpią przelotny deszcz lub burza. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 19 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach burzowych może osiągać do 70 km/h. Po południu barometry pokażą 1000 hPa.

  Pogoda Kraków

  Rano pogodnie, po południu mogą pojawić się przelotne opady deszczu lub burze. Termometry pokażą maksymalnie 21 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach burzowych osiągnie do 70 km/h, a powieje z północnego zachodu. Po południu na barometrach zobaczymy 988 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....