Informacje
 • Pogoda na dziś: wietrznie i pochmurno, lokalnie popada deszcz

  22-11-2019 06:28 Biomet będzie neutralny
  Pogoda na sobotę 7.12 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Piątek na ogół będzie pochmurny, a miejscami pojawią się przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 2 do 14 stopni Celsjusza. Powieje silniejszy wiatr, jego prędkość może wzrastać do 60 kilometrów na godzinę.

   

  W piątek czeka nas pochmurna pogoda z przejaśnieniami. Na wybrzeżu możliwe są słabe opady deszczu do dwóch litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu, przez 8 st. C w centrum kraju, do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie południowo-wschodni, umiarkowany, okresami dość silny. W porywach powieje do 50-60 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w całym kraju będzie oscylowała wokół 80 procent. We wschodniej połowie kraju odczujemy chłód, a w zachodniej - komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne wszędzie będą neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z większymi przejaśnieniami. Termometry pokażą do 6 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie około południa wzrośnie do 1009 hektopaskali.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z przejaśnieniami. Możliwe są słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie około południa wzrośnie do 1020 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z większymi przejaśnieniami. Temperatura wyniesie do 11 st. C. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie około południa wzrośnie do 1004 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno, ale będą się pojawiały większe przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie około południa wzrośnie do 1000 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy do 12 st. C. Wiatr będzie wiał z południowego wschodu, słabo i umiarkowanie, okresami dość silnie. Ciśnienie około południa wzrośnie do 992 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...