Informacje
 • Pogoda na dziś: wiele deszczowych miejsc, do 15 stopni Celsjusza

  01-11-2020 06:18 Biomet będzie zróżnicowany
  Prognoza pogody na czwartek 3.12 Foto: PAP/EPA/LUKAS BARTH-TUTTAS | Video: tvnmeteo.pl

  Zapowiada się pochmurna niedziela z opadami deszczu do 10 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 stopni Celsjusza.

  W niedzielę na zachodzie będzie pochmurno i wystąpią tam opady deszczu o sumie do 10 litrów wody na metr kwadratowy. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 9 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy wiatr powieje z kierunków południowych.

  Warunki biometeo

  Najwyższa wilgotność powietrza - powyżej 90 procent - spodziewana jest na zachodzie oraz Wybrzeżu. Wszędzie będzie odczuwalne zimno, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne i neutralne.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie duże i opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Będzie wiać słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowy wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1015 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowy wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 990 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie duże z opadami deszczu. Termometry pokażą 14 st. C. Będzie wiać słaby i umiarkowany, południowy wiatr.  Ciśnienie w południe spadnie do 1004 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy 11 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowy wiatr. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1005 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie duże i deszcz. Temperatura wzrośnie do 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1002 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...