Informacje
 • Pogoda na dziś: w części kraju popada. Będzie do 25 stopni

  15-06-2021 06:15 Warunki biometeorologiczne będą zróżnicowane
  Pogoda na poniedziałek 21.06 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Wtorek przyniesie niektórym regionom Polski słabe i przelotne opady. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 25 stopni. Miejscami pogoda może wpływać niekorzystnie na nasze samopoczucie.

  Na Podlasiu, Warmii, Mazurach, Pomorzu, Kujawach, Ziemi Lubuskiej i w Wielkopolsce należy się spodziewać przelotnego opady deszczu o sumie do pięciu litrów wody na metr kwadratowy. W innych regionach dzień zapowiada się pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 21 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 25 st. C na Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu i zachodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższa wilgotność powietrza wystąpi na północy i na północnym zachodzie. Odczuwać będziemy ciepło. W większości kraju biomet będzie neutralny, jedynie na północy i północnym zachodzie - niekorzystny.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 22 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 1017 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 24 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 989 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 23 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1006 hPa.

  Pogoda Warszawa

   

  Zachmurzenie zmienne, wzrastające w ciągu dnia. Temperatura maksymalna sięgnie 23 st. C. Wiatr z zachodu i północnego zachodu będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1004 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Na barometrach zobaczymy maksymalnie 25 st. C. Powieje z północnego zachodu, a wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie sięgnie 1003 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po kilkudniowym odpoczynku od upalnej pogody temperatura znowu rośnie, a do Pols...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...