Informacje
 • Pogoda na dziś: w całym kraju
  będzie prószyć śnieg

  05-03-2021 06:16 Biomet będzie niekorzystny
  Prognoza pogody na noc 09/10.05 Foto: PAP/Leszek Szymański | Video: tvnmeteo.pl

  W piątek wystąpią przelotne opady śniegu do pięciu centymetrów. Na termometrach zobaczymy od 1 do 5 stopni Celsjusza.

  Piątek upłynie pod znakiem przelotnych opadów śniegu do 1-5 centymetrów. Na termometrach zobaczymy od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej. Z kierunku północno-zachodniego powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  W południowych powiatach województw: śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego opady mogą być większe, przed czym ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

  Warunki biometeo

  Najwyższej wilgotności powietrza w piątek, przekraczającej 70 procent, należy spodziewać się na południu kraju. Mieszkańcy całej Polski odczują chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Przelotne opady śniegu, temperatura maksymalna wyniesie 3 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie po południu wzrośnie do 1007 hPa.

  Pogoda Poznań

  Przelotne opady śniegu, na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie po południu wzrośnie do 1012 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Przelotne opady śniegu, termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie po południu wzrośnie do 1022 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Przelotne opady śniegu, temperatura wzrośnie maksymalnie do 4 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie po południu wzrośnie do 1008 hPa.

  Pogoda Kraków

  Przelotne opady śniegu, temperatura maksymalna wyniesie 3 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie po południu wzrośnie do 993 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...