Informacje
 • Pogoda na dziś: środa miejscami przyniesie opady deszczu

  21-07-2021 02:00 Biomet będzie na ogół korzystny
  Prognoza pogody na środę 21.07 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Pogoda na dziś na przeważającym obszarze kraju zapowiada się z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Znajdą się miejsca, gdzie wystąpią przelotne opady deszczu. Warunki biometeorologiczne będą na ogół korzystne.

  Wpływ na pogodę w Polsce będzie mieć pogodny wyż z centrum nad Wielką Brytanią. Do północnych regionów kraju dotrze jednak jednocześnie mało aktywny front chłodny, przemieszczający się ze Skandynawii do centrum i na wschód kontynentu.

  Pogoda na dziś: w środę 21.07 w północnej części kraju oraz na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu można spodziewać się słabych i przelotnych opadów deszczu. Poza tym będzie pogodnie, bez opadów z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura maksymalna będzie wyrównana w całym kraju: od 22 do 23 stopni Celsjusza. Wiatr powieje ze słabą i umiarkowaną siłą, z kierunku północno-zachodniego.

  Warunki biometeorologiczne - środa 21.07

  Wilgotność powietrza osiągnie od 50 do 80 procent. Na terenie wszystkich regionów będzie odczuwalne ciepło. Pogoda w przeważającej części Polski korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

  Pogoda na dziś - Warszawa

  Pogodnie i bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 23 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z porywami do około 40 km/h, północno-zachodni. W południe barometry wskażą 1005 hektopaskali.

  Pogoda na dziś - Trójmiasto

  Zachmurzenie umiarkowane lub duże, możliwe słabe i przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, z północnego zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 1019 hPa.

  Pogoda na dziś - Poznań

  Pogodnie i bez opadów. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 23 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie w południe osiągnie 1009 hPa.

  Pogoda na dziś - Wrocław

  Pogodnie i bez opadów. Termometry pokażą maksymalnie 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, z północnego zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 1005 hPa.

  Pogoda na dziś - Kraków

  Pogodnie i bez opadów. Temperatura wyniesie maksymalnie 23 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany wiatr, północno-zachodni. Ciśnienie w południe osiągnie 991 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po kilkudniowym odpoczynku od upalnej pogody temperatura znowu rośnie, a do Pols...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...