Informacje
 • Pogoda na dziś: spadnie deszcz, możliwe są burze

  05-10-2020 06:20 Warunki biometeo będą niekorzystne
  Prognoza pogody na środę 25.11 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Poniedziałek upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu. Mogą pojawić się też burze. Termometry pokażą maksymalnie 23 stopnie Celsjusza.

  Poniedziałek przyniesie przelotne opady deszczu i burze rzędu 5-15 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna osiągnie od 18 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim do 23 st. C na Podkarpaciu. Z południowego wschodu powieje umiarkowany wiatr, który w porywach rozpędzi się do 45 kilometrów na godzinę. W czasie burz porywy mogą być silniejsze i osiągać do 80 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza pojawi się w pasie od Warmii i Mazur, przez centrum kraju, po Opolszczyznę i Śląsk. Odczujemy komfort termiczny, choć w całym kraju będzie wilgotno i wietrznie. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Przelotny deszcz lub burza. Temperatura maksymalna wyniesie do 20 st. C. Wiatr z południowego wschodu będzie umiarkowany, a w porywach może wiać z prędkością do 45 km/h. W czasie burzy mogą być silniejsze i osiągać do 80 km/h. Po południu na barometrach zobaczymy 992 hPa.

  Pogoda Poznań

  Przelotny deszcz lub burza. Termometry pokażą maksymalnie 20 st. C. Umiarkowany wiatr, który w porywach będzie rozpędzał się do 45 km/h, a w czasie burzy do 80 km/h, powieje z południowego wschodu. Ciśnienie po południu osiągnie 992 hPa i spada.

  Pogoda Gdańsk

  Przelotny deszcz lub burza. Temperatura maksymalna sięgnie 20 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z południowego wschodu, który w porywach osiągnie do 45 km/h, a w czasie burzy do 80 km/h. Ciśnienie po południu wyniesie 1005 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Okresami przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-wschodni, a w porywach rozpędzi się do 45 km/h. Po południu barometry wskażą 989 hPa.

  Pogoda Kraków

  Przelotny deszcz lub burza. Termometry pokażą maksymalnie 23 st. C. Z południowego wschodu powieje umiarkowany wiatr, który w porywach osiągnie do 45 km/h, a w czasie burzy do 80 km/h. Ciśnienie po południu wyniesie 979 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...