Informacje
 • Pogoda na dziś: śnieg i deszcz ze śniegiem, nie więcej niż 4 stopnie

  03-12-2019 06:30 Biomet przeważnie będzie neutralny
  Pogoda na sobotę 7.12 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Na wtorek synoptycy zapowiadają dość pochmurną pogodę. Lokalnie możliwe są niewielkie opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie do maksymalnie 4 stopni Celsjusza.

  We wtorek będzie pochmurno z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Na południu wystąpią słabe opady śniegu do 1 centymetra, na Pomorzu Zachodnim i Wybrzeżu słabe opady deszczu ze śniegiem do 3 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą od 1 stopnia Celsjusza na Podkarpaciu i w Małopolsce, przez 2 st. C w centrum kraju, do 4 st. C na Pomorzu. Wiatr zachodni i północno-zachodni powieje słabo i umiarkowanie, na północy okresami dość silnie.

   

  Warunki biometeo

  Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na krańcach północno-zachodnich. Wyniesie około 90 procent. W pozostałych regionach oscylować będzie wokół 80 proc. W całym kraju będzie zimno i wilgotno, na północy Polski wietrznie. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne, na północnym zachodzie niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z rozpogodzeniami. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany, okresami powieje dość silnie. Ciśnienie rośnie, około południa wyniesie 1012 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie do 4 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie rośnie, około południa na barometrach zobaczymy 1022 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z rozpogodzeniami. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie rośnie, około południa wyniesie 1015 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Zachodni, wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie rośnie, około południa wyniesie 1012 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z rozpogodzeniami, możliwy jest słaby śnieg. Temperatura wzrośnie do 1 st. C. Wiatr północno-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami powieje dość silnie. Ciśnienie rośnie, około południa wyniesie 1000 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...