Informacje
 • Pogoda na dziś: śnieg, deszcz ze śniegiem i deszcz

  21-03-2021 06:20 Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne
  Prognoza pogody na noc 14/15.05 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  W niedzielę na termometrach zobaczymy od 1 do 7 stopni Celsjusza. Powieje silniejszy wiatr, w porywach do 50 kilometrów na godzinę.

  Niedziela upłynie pod znakiem przelotnych opadów śniegu do 1-3 centymetrów, przechodzących od Pomorza w deszcz ze śniegiem i deszcz rzędu 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 7 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr wiejący z zachodu będzie umiarkowany, a w porywach rozpędzi się do 50 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższa wilgotność powietrza pojawi się w pasie od Podlasia po Dolny Śląsk. Na północnym zachodzie odczuwać będziemy chłód, zaś na południowym wschodzie - zimno, zrobi się także wilgotno. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Okresami opady śniegu, termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z zachodu, który w porywach może rozpędzać się do 50 km/h. Po południu ciśnienie wyniesie 997 hPa.

  Pogoda Poznań

  Okresami opady deszczu ze śniegiem, na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Z zachodu powieje umiarkowany wiatr, który w porywach osiągnie do 50 km/h. Ciśnienie po południu osiągnie 997 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Przelotne opady deszczu, temperatura maksymalna sięgnie 6 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany, a w porywach rozpędzi się do 50 km/h. Po południu barometry pokażą 1007 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Okresami opady deszczu ze śniegiem, temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, powieje z zachodu, a w porywach osiągnie do 50 km/h. Ciśnienie po południu sięgnie 997 hPa.

  Pogoda Kraków

  Przelotne opady śniegu, temperatura maksymalna sięgnie 2 st. C. Z zachodu powieje umiarkowany wiatr, który w porywach będzie osiągać do 50 km/h. Po południu na barometrach zobaczymy 986 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....