Informacje
 • Pogoda na dziś:
  słonecznie, zimno, wietrznie

  24-03-2020 06:19 Odczujemy chłód, ale biomet będzie korzystny
  Pogoda na środę 27.05 Foto: PAP/Andrzej Lange | Video: tvnmeteo.pl

  Wtorek upłynie pod znakiem słonecznej aury. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 stopni Celsjusza. Miejscami powieje silniejszy wiatr.

  Przed nami słoneczny wtorek. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 5 st. C w centrum kraju, po 7 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje wschodni i południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Na południu chwilami będzie dość silny, w porywach osiągnie do 50-60 kilometrów na godzinę, a wysoko w górach do 100 km/h.

  Warunki biometeo

  Wilgotność utrzyma się na poziomie około 50 procent. W całym kraju odczujemy chłód, ale warunki biometeo będą korzystne.

  Pogoda Warszawa

  Słonecznie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany, a okresami dość silny wiatr. Ciśnienie spada, w południe dojdzie do 1026 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Słonecznie, termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1040 hPa.

  Pogoda Poznań

  słonecznie, temperatura wyniesie maksymalnie 5 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, jego wartość osiągnie w południe 1027 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Słonecznie, w najcieplejszym momencie dnia na termometrach ujrzymy 5 st. C. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1022 hPa.

  Pogoda Kraków

  Słonecznie, temperatura wyniesie maksymalnie 3 st. C. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany, a okresami dość silny wiatr. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1008 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu Friedrich znad Rosji i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...