Informacje
 • Pogoda na dziś: słonecznie, gorąco. W górach może zagrzmieć

  06-08-2020 06:17 Biomet będzie korzystny
  Pogoda na dziś Foto: Dakota Roos/unsplash.com | Video: TVN24

  Czwartek w niektórych regionach Polski może przynieść deszcz i burze. Na ogół jednak będziemy doświadczać pełni słońca i wysokiej temperatury.

  Jak pokazuje prognoza pogody na czwartek, na południowym wschodzie kraju upłynie pod znakiem opadów deszczu do 10 litrów na metr kwadratowy. W górach zagrzmi. Podczas burz spadnie do 10-30 l/mkw., a wiatr w porywach rozpędzi się do 90 kilometrów na godzinę. W pozostałych regionach będzie słonecznie. Termometry pokażą od 26 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 30 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-70 procent. W całym kraju będzie gorąco. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Na ogół słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 26 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1025 hPa.

  Pogoda Kraków

  Na ogół słonecznie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 29 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje ze wschodu. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 990 hPa.

  Pogoda Poznań

  Na ogół słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 27 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1012 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 26 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje ze wschodu. Ciśnienie waha się, w południe na barometrach zobaczymy 1010 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Na ogół słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 29 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1007 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorące powietrze z Afryki jest już w drodze do Polski....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....