Informacje
 • Pogoda na dziś: słonecznie, do 14 stopni

  22-02-2021 06:20 Miejscami 14 stopni
  Prognoza pogody na noc 06/07.03 Foto: gosiak1980/Pixabay.com | Video: tvnmeteo.pl

  Poniedziałkowy poranek miejscami okaże się mglisty. W ciągu dnia w wielu regionach wyjrzy słońce. Na termometrach zobaczymy do 14 stopni Celsjusza.

  W poniedziałek rano miejscami będzie mglisto, szczególnie na północnym wschodzie Polski. W ciągu dnia będzie słonecznie, tylko na Podlasiu, Suwalszczyźnie i Mazurach pojawi się więcej chmur. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 12 st. C w centrum kraju, do 14 st. C na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

   

  Warunki biometeo

  W ciągu dnia wilgotność powietrza wyniesie 70-80 procent. Na północy, częściowo w centrum i na wschodzie odczujemy zimno, w regionach południowo-zachodnich komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą korzystne.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie, choć rano mglisto. Termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie stabilne, w południe wyniesie 1013 hPa, po południu będzie dalej rosło.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z rozpogodzeniami, rano mglisto. Temperatura maksymalna wyniesie 5 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie stabilne, w południe na barometrach zobaczymy 1024 hPa, po południu dalej będzie rosło.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 12 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. Ciśnienie stabilne, w południe odnotujemy 1013 hPa, po południu będzie dalej rosło.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie stabilne, w południe odnotujemy 1009 hPa, po południu dalej będzie rosło.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie, rano mglisto. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 st. C. Wiatr południowo-zachodni, będzie wiał słabo i umiarkowanie. Ciśnienie stabilne, w południe odnotujemy 1001 hPa, po południu będzie dalej rosło.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu Friedrich znad Rosji i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...