Informacje
 • Pogoda na dziś: słońce będzie się przebijać

  28-02-2021 06:19 Biomet będzie korzystny
  Prognoza pogody na noc 09/10.05 Foto: PAP/Adam Warżawa | Video: tvnmeteo.pl

  W całym kraju w niedzielę będzie pogodnie. Termometry wskażą maksymalnie do 8 stopni Celsjusza. Aura korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

  Niedziela upłynie na ogół pod znakiem pogodnej aury. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Podlasiu do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Z kierunku północno-zachodniego będzie wiać słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy wiatr.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w niedzielę znajdzie się na poziomie od około 70 do około 80 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1031 hektopaskali.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1003 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie w spadnie do 1022 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie, ale niewykluczone słabe opady deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1018 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1019 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...