Informacje
 • Pogoda na dziś: silny wiatr i maksymalnie 25 stopni

  03-10-2020 06:18 Biomet będzie niekorzystny lub neutralny
  Prognoza pogody na czwartek 26.11 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Sobota będzie na ogół pogodna. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 stopni Celsjusza. Temperatura odczuwalna może być niższa, ze względu na silny wiatr. W górach może w porywach wiać z prędkością ponad 100 kilometrów na godzinę.

  Sobota upłynie pod znakiem pogodnej aury, tylko na północnym wschodzie kraju będzie pochmurno z niewielkimi opadami deszczu do trzech litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy od 17 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 23 st. C w centrum kraju, do 25 st. C na południu. Południowo-wschodni, umiarkowany, okresami dość silny wiatr w porywach osiągnie prędkość do 60-80 kilometrów na godzinę. Wysoko w górach powieje powyżej 100 km/h.

  Warunki biometeo

  Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na północnym wschodzie kraju, wyniesie powyżej 80 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku południowym. Od Pomorza Zachodniego, przez centrum, aż po południowy wschód Polski odczujemy komfort termiczny. Na północnym wschodzie będzie chłodno, natomiast na południowym zachodzie ciepło. Warunki biometeorologiczne będą neutralne na północy kraju, przechodzące w niekorzystne na południu.

  Pogoda Warszawa

  Rano pochmurno, w ciągu dnia coraz więcej rozpogodzeń. Termometry pokażą maksymalnie 22 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 992 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Rano pochmurno, w ciągu dnia coraz więcej rozpogodzeń. Termometry pokażą maksymalnie 20 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 1004 hPa.

  Pogoda Poznań

   

  Pogodnie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 24 st. C. Południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr okresami będzie wiał dość silnie. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 992 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 25 st. C. Południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr będzie okresami dość silny. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 982 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 25 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 978 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...