Informacje
 • Pogoda na dziś:
  silniejszy wiatr i zimowe opady

  29-03-2020 08:11 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na środę 27.05 Foto: Arun Kuchibhotla/Unsplash | Video: tvnmeteo.pl

  W wielu regionach w niedzielę należy się spodziewać opadów - deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Powieje również silniejszy wiatr.

  W niedzielę zachmurzenie będzie zmienne. Pojawią się też przelotne opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Termometry pokażą od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Podkarpaciu. Słaby i umiarkowany wiatr o kierunku północnym okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 kilometrów na godzinę. W strefie brzegowej porywy osiągną do 70 km/h.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w całym kraju wyniesie około 90 procent. Najwyższa będzie w pasie od Dolnego Śląska po Suwalszczyznę. Mieszkańcy północnej i zachodniej części kraju odczują zimno i chłód, a pozostali - komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie duże z przejaśnieniami i przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 5 st. C. Powieje umiarkowany wiatr, okresami w porywach osiągając prędkość do 70 km/h, z północy. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1022 hPa.

  Pogoda Kraków

  Dość pogodnie. Termometry pokażą do 13 st. C. Będzie wiał słaby i umiarkowany, północny, wiatr.  Ciśnienie spada, w południe wyniesie 981 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Na termometrach zobaczymy do 7 st. C. Powieje umiarkowany, okresami w porywach 40-60 km/h, północny, wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1008 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami i opadami deszczu. Wieczorem niewykluczone są opady śniegu. Termometry pokażą do 10 st. C. Będzie wiał słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północy, wiatr. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1000 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Temperatura wzrośnie do 10 st. C. Powieje umiarkowany, okresami w porywach 40-60 km/h, północny, wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1001 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu Friedrich znad Rosji i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...