Informacje
 • Pogoda na dziś: silniejszy wiatr,
  do 17 stopni

  26-10-2020 06:14 Biomet będzie zróżnicowany
  Prognoza pogody na noc 26/27.11 Foto: PAP/EPA/ZURAB KURTSIKIDZE | Video: tvnmeteo.pl

  Rankiem w niektórych miejscach może być mglisto. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 stopni Celsjusza. Temperatura odczuwalna może być jednak nieco niższa z powodu silniejszego wiatru.

  Za dnia rano w południowych i centralnych regionach będzie mglisto. Czeka nas małe i umiarkowane zachmurzenie, na zachodzie kraju wzrastające do dużego z niewielkimi opadami deszczu o sumie do 5 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą od 13 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 16 st. C w centrum, do 17 st. C w Małopolsce i na Podkarpaciu. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, w ciągu dnia nasilający się. W porywach osiągnie prędkość do 50-60 kilometrów na godzinę, wysoko w górach do 80-100 km/h.

   

  Warunki biometeo

  Najwyższa wilgotność powietrza spodziewana jest na zachodzie i północy, gdzie wyniesie ponad 80 procent. W całej Polsce odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne i neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, pod wieczór duże. Temp. maks. 15 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie spada, w południe 995 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie umiarkowane. Temp. maks. 14 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie spada, w południe 1006 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie umiarkowane i duże, możliwy przelotny deszcz. Temp. maks. 15 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie spada, w południe 993 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie umiarkowane i duże, możliwy przelotny deszcz. Temp. maks. 16 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie spada, w południe 989 hPa.

  Pogoda Kraków

  Rano mglisto, później rozpogodzenia. Temp. maks. 17 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie spada, w południe 980 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...