Informacje
 • Pogoda na dziś: silniejszy wiatr, do 13 stopni

  09-04-2021 06:18 Biomet będzie neutralny
  Tomasz Wasilewski o pogodzie na sobotę Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  W piątek należy spodziewać się lokalnych, przelotnych opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 stopni Celsjusza. Powieje silniejszy wiatr.

  Piątek upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia, pod wieczór na Nizinie Szczecińskiej przelotnie popada deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr, umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni, okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 kilometrów na godzinę, w pasie nadmorskim porywy mogą sięgać ponad 70 km/h.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. W całym kraju odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą neutralne.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie zmienne. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni, okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. Ciśnienie spada, w Gdańsku, w południe wyniesie 1012 Pa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie zmienne. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni, okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 992 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie zmienne. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 11 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni, okresami w porywach powieje do 40-60 km/h. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 1005 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie zmienne. Termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni, okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1006 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie zmienne. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni, okresami w porywach powieje do 40-60 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1003 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....