Informacje
 • Pogoda na dziś: powieje silniejszy wiatr, do 14 stopni Celsjusza

  16-03-2020 06:19 Biomet będzie na ogół neutralny
  Pogoda na środę 27.05 Foto: Percita/Visualhunt (CC BY-SA) | Video: tvnmeteo.pl

  W poniedziałek na termometrach zobaczymy od 7 do 14 stopni Celsjusza. Powieje dość silny wiatr, w porywach nawet do 100 kilometrów na godzinę.

  W poniedziałek czeka nas małe i umiarkowane zachmurzenie, na północnym zachodzie kraju wzrastające do dużego. Na Pomorzu wystąpią niewielkie przelotne opady deszczu o sumie do 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy od 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 12 st. C w centrum kraju, do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-zachodni, umiarkowany, okresami dość silny wiatr w porywach rozpędzi się do 50-60 kilometrów na godzinę, a w górach do 100 km/h.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w całej Polsce wyniesie około 70 procent. Wszędzie odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się na ogół neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, temperatura wzrośnie maksymalnie do 11 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr, w porywach osiągając prędkość do 50-60 kilometrów na godzinę. Ciśnienie w południe spadnie do 1009 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie umiarkowane i duże, pojawi się też przelotny deszcz. Temperatura wyniesie maksymalnie 11 st. C. Będzie wiał południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr, w porywach do 50-60 km/h. Ciśnienie w południe spadnie do 1017 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, wzrastające do dużego. Na termometrach zobaczymy do 13 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr, w porywach do 50-60 km/h. Ciśnienie w południe spadnie do 1009 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, wzrastające do dużego. Termometry pokażą do 14 st. C. Będzie wiał południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr, w porywach do 50-60 km/h. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1007 hPa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, na termometrach zobaczymy do 13 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr, w porywach do 50-60 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 998 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W najbliższych dniach nie ma szans na powtórkę gorącej pogody, którą pamiętamy s...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....