Informacje
 • Pogoda na dziś: powieje silniejszy wiatr, do 14 stopni Celsjusza

  11-03-2020 06:15 Biomet przeważnie będzie neutralny
  Pogoda na środę 27.05 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Środa upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 stopni Celsjusza.

  Synoptycy prognozują pochmurną środę z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu do ośmiu litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Podkarpaciu. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni, okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 kilometrów na godzinę. W strefie brzegowej porywy mogą sięgnąć ponad 70 km/h.

  Warunki biometeo

  Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na południowym wschodzie i południu Polski, wyniesie około 90 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku północnym. W całym kraju odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne na północy i w pasie centralnym, w pozostałych regionach - niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z przelotnym deszczem, termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku w południe wyniesie 1002 hPa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie zmienne, przelotnie popada deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 13 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z zachodu. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 982 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z opadami deszczu, termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni, okresami w porywach powieje do 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 998 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 11 st. C. Zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, okresami w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 992 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno i opady deszczu, na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 995 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu Friedrich znad Rosji i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...