Informacje
 • Pogoda na dziś: porywy do 70 kilometrów na godzinę, deszcz

  14-03-2021 06:25 Biomet będzie niekorzystny
  Prognoza pogody na czwartek 13.05 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Niedziela to ostatni z wietrznych dni. Dla niemal całej Polski prognozowane są przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 10 stopni Celsjusza.

  Niedziela zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. Wystąpią przelotne opady deszczu o sumie do 1-3 litrów wody na metr kwadratowy, będzie ślisko. Pod wieczór na północy kraju może popadać deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 6 stopni Celsjusza na Podlasiu do 10 st. C na Podkarpaciu. Z kierunku zachodniego będzie wiać umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach rozpędzając się do 40-70 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w niedzielę przekroczy 90 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują zimno i wilgoć. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-70 km/h, zachodni. Ciśnienie będzie spadać, w Gdańsku, w południe osiągnie 994 hektopaskali.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, okresami w porywach do 40-60 km/h, zachodni. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 975 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie do 8 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach 40-60 km/h, zachodni. Ciśnienie w południe wzrośnie do 989 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie zmienne, po południu możliwy deszcz. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 8 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach 40-60 km/h, zachodni. Ciśnienie w południe wzrośnie do 989 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach 40-60 km/h, zachodni. Ciśnienie w południe wzrośnie do 990 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...