Informacje
 • Pogoda na dziś: poranna mgła, później pogodnie i do 14 stopni

  08-11-2019 06:26 Warunki biometeo będą neutralne
  Pogoda na środę 20.11 Foto: Flickr (CC BY 2.0)/ Kenny Louie | Video: tvnmeteo.pl

  Po ustąpieniu mgieł, które w niektórych regionach mogą utrzymywać się nawet do południa, piątek upłynie z dobrą pogodą. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 stopni Celsjusza.

  Piątek będzie dość pogodny. Temperatura wyniesie od 9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z południowego wschodu.

  >>>SPRAWDŹ OSTRZEŻENIA IMGW

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza na południu kraju spadnie poniżej 60 procent. Im dalej na północ, tym będzie wyższa i w północnych oraz północno-wschodnich regionach wyniesie ponad 70 proc. Mieszkańcy części kraju z najwyższą wilgotnością powietrza będą odczuwać chłód, a pozostali komfort termiczny. Warunki biometeo okażą się neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Dość pogodnie. Termometry pokażą 11 st. C. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z południowego wschodu. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 999 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy do 11 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 998 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Dość pogodnie. Temperatura wzrośnie do 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1013 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy do 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie po południu wyniesie 993 hPa, waha się.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 14 st C. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z południowego wschodu. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 983 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...