Informacje
 • Pogoda na dziś: popada, zagrzmi,
  ale słońce też się pokaże

  03-05-2020 06:25 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na środę 27.05 Foto: PAP/Wojtek Jargiło | Video: tvnmeteo.pl

  W niedzielę we wszystkich regionach kraju należy spodziewać się opadów deszczu, miejscami możliwe są też wyładowania atmosferyczne. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 17 stopni Celsjusza.

  Niedziela przyniesie zmienne zachmurzenie. Spadnie przelotny deszcz o sumie do 5 litrów wody na metr kwadratowy, a na Warmii, Mazurach, Podlasiu i częściowo Mazowszu możliwe są burze z opadami do 10-20 l/mkw. Towarzyszyć im będą porywy wiatru do 60-80 kilometrów na godzinę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 13 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 17 st. C na Podkarpaciu. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Warunki biometeo

  W całym kraju wilgotność utrzyma się na poziomie 80-90 procent. Odczujemy chłód, a warunki biometeo będą niekorzystne.

  Pogoda Gdańsk

  Zachmurzenie zmienne. Możliwe opady przelotnego deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1011 hPa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie zmienne. Możliwy przelotny deszcz. Temperatura maksymalna osiągnie 16 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe jego wartość wyniesie 983 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie zmienne. Niewykluczony przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1004 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie zmienne. Spadnie przelotny deszcz. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 15 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe dojdzie do 999 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie zmienne. Spadnie przelotny deszcz. Temperatura maksymalna osiągnie 16 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1000 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W najbliższych dniach nie ma szans na powtórkę gorącej pogody, którą pamiętamy s...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....