Informacje
 • Pogoda na dziś: popada śnieg i deszcz ze śniegiem

  18-03-2021 06:18 Warunki biometeo będą niekorzystne
  Tomasz Zubilewicz o pogodzie i sytuacji hydrologicznej Foto: PAP/EPA/ROBERT GHEMENT | Video: tvnmeteo.pl

  Czwartek upłynie pod znakiem opadów śniegu lub deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie do 6 stopni Celsjusza.

  Czwartek przyniesie nam przelotne opady śniegu do 1-2 centymetrów, a na zachodzie deszczu ze śniegiem o sumie 1-3 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 st. C na zachodzie. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza pojawi się na zachodzie Polski. W całym kraju odczujemy zimno. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Przelotne opady śniegu, temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego zachodu. Po południu barometry pokażą 1004 hPa.

  Pogoda Poznań

  Przelotne opady deszczu ze śniegiem, termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Ciśnienie po południu osiągnie 1007 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Przelotne opady śniegu, temperatura maksymalna sięgnie 4 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego zachodu. Ciśnienie po południu wyniesie 1017 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Przelotne opady deszczu ze śniegiem, na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Po południu barometry pokażą 1003 hPa.

  Pogoda Kraków

  Przelotne opady śniegu, termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Ciśnienie po południu wyniesie 990 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W najbliższych dniach nie ma szans na powtórkę gorącej pogody, którą pamiętamy s...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....