Informacje
 • Pogoda na dziś: pogodnie w wielu regionach, do 20 stopni

  11-04-2021 06:25 Biomet będzie na ogół korzystny
  Prognoza pogody na niedzielę 09.05 Foto: Kontakt 24/Jaga_ | Video: tvnmeteo.pl

  Niedziela zapowiada się na ogół pogodnie. Lokalnie prognozowany jest słaby deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 stopni Celsjusza.

  W ciągu dnia czeka nas pogodna aura, jedynie na Pomorzu zbiorą się chmury, z których spadnie do 3 litrów wody na metr kwadratowy. Po południu niebo się zachmurzy i przelotnie popada także w Małopolsce oraz na Śląsku. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 16 st. C na Suwalszczyźnie, przez 19 st. C w centrum kraju, do 20 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Z kierunku południowego powieje słaby i umiarkowany wiatr. W porywach osiągnie prędkość do 50-60 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w niedzielę na przeważającym obszarze kraju osiągnie około 60 procent. W większości Polski odczuwalne będzie ciepło, a warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 19 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie będzie się lekko wahać, w południe osiągnie 1006 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z większymi przejaśnieniami, przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w porywach osiągnie do 50-60 km/h. Ciśnienie w południe spadnie do 1017 hPa.

  Pogoda Poznań

   

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 19 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie w południe spadnie do 1004 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 20 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie w południe spadnie do 1000 hPa.

  Pogoda Kraków

  Do południa pogodnie, później więcej chmur z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 19 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie w południe spadnie do 991 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po chłodnym długim weekendzie temperatura zacznie stopniowo rosnąć, a za tydzień...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...