Informacje
 • Pogoda na dziś: pogodnie w wielu regionach, do 16 stopni

  26-03-2021 06:17 Warunki biometeorologiczne będą korzystne
  Tomasz Zubilewicz o pogodzie i sytuacji hydrologicznej Foto: Kontakt 24 | Video: tvnmeteo.pl

  Piątek przyniesie pogodną aurę w większości kraju. Miejscami mogą pojawić się przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 stopni Celsjusza.

  W piątek na zachodzie w godzinach popołudniowych pojawią się przelotne opady deszczu. W pozostałej części Polski będzie pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 9 stopni Celsjusza. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr z południowego zachodu powieje słabo i umiarkowanie.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższa wilgotność powietrza pojawi się w północno-wschodniej Polsce. Odczujemy komfort termiczny, a pogoda wpłynie korzystnie na nasze samopoczucie.

  Pogoda Warszawa

   

  Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 13 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Po południu barometry pokażą 1009 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie po południu osiągnie 1010 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie 14 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z  południowego zachodu. Po południu ciśnienie wyniesie 1020 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Rano pogodnie, po południu przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy minimum 16 st. Wiatr z południowego zachodu będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie po południu wyniesie 1006 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie po południu osiągnie 995 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez najbliższe dwa tygodnie do Polski będzie płynąć bardzo ciepłe powietrze, a...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....