Informacje
 • Pogoda na dziś: pochmurno, do 5 stopni

  01-12-2020 06:19 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na czwartek 24.12 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Wtorek zapowiada się pochmurno i zimno. Na termometrach zobaczymy od 0 do 5 stopni Celsjusza. Pogoda będzie wpływać niekorzystnie na nasze samopoczucie.

  Wtorek upłynie na ogół pod znakiem pochmurnej aury, jednak miejscami można liczyć na przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 0 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr będzie wiać z kierunku południowego i południowo-wschodniego.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza przekroczy 90 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują zimno, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

   

  Na ogół pochmurno. Temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1022 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy 2 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 993 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą 4 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1009 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie do 2 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy i południowo-wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1010 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Ppochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wyniesie 5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1006 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...