Informacje
 • Pogoda na dziś: pochmurno, bez opadów, do 12 stopni

  24-03-2021 06:25 Warunki biometeorologiczne będą neutralne
  Prognoza pogody na sobotę 8.05 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  W środę należy spodziewać się pochmurnego nieba i braku opadów. Miejscami możemy odczuć komfort termiczny, a na termometrach zobaczyć do 12 stopni Celsjusza.

  Środa upłynie pod znakiem pochmurnego nieba z przejaśnieniami, głównie na wschodzie kraju. Termometry pokażą maksymalnie od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 12 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim. Powieje słabo i umiarkowanie z północnego zachodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza wystąpi w południowo-zachodniej części kraju. W większości Polski będzie chłodno, ale na północnym zachodzie odczuwać będziemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie 8 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Po południu barometry pokażą 1010 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie po południu wyniesie 1012 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 9 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie po południu osiągnie 1021 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Po południu barometry wskażą 1008 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego zachodu. Ciśnienie po południu wyniesie 995 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po chłodnym długim weekendzie temperatura zacznie stopniowo rosnąć, a za tydzień...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...