Informacje
 • Pogoda na dziś: płynie do nas ciepło z południa

  23-02-2021 06:17 Biomet będzie korzystny
  Pogoda na noc 17/18.05 Foto: Kontakt 24/Jaga_ | Video: tvnmeteo.pl

  W całym kraju we wtorek można spodziewać się słońca. Termometry wskażą maksymalnie nawet do 16 stopni Celsjusza. Pogoda korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

  Polska pozostaje pod wpływem pogodnego wyżu z centrum nad Środkową Europą. Z południowego zachodu i południa napływa ciepłe powietrze znad południowej części kontynentu.

  We wtorek rano będą występować mgły i zamglenia. W kolejnych godzinach czeka nas pogodna aura, zachmurzenie będzie małe, lokalnie umiarkowane. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez 12 st. C w centrum kraju, do 16 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Z kierunku południowo-zachodniego powieje słaby i umiarkowany wiatr. Na Wybrzeżu okresami będzie dość silny.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza osiągnie 70-80 procent. Na ogół będzie odczuwalny komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie, choć rano mglisto. Temperatura maksymalna wyniesie 10 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe, w Warszawie, wzrośnie do 1019 hektopaskali.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, rano mglisto. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1030 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie, choć rano mglisto. Termometry pokażą maksymalnie 14 st C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1021 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 16 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1018 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1006 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W najbliższych dniach nie ma szans na powtórkę gorącej pogody, którą pamiętamy s...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....