Informacje
 • Pogoda na dziś: pełnia słońca i nieznośny upał

  19-06-2021 06:22 Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne
  Pogoda na poniedziałek 21.06 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Pierwszy dzień weekendu będzie słoneczny. Termometry wskażą maksymalnie nawet 34 stopnie Celsjusza, przy czym warto pamiętać że to temperatura prognozowana w cieniu. Pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

  Sobota przyniesie słoneczną aurę. Temperatura maksymalna w cieniu wyniesie od 27 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 33 st. C i 34 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr o kierunku południowo-wschodnim będzie słaby i umiarkowany.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza w Polsce będzie bardzo niska, sięgając jedynie 40-50 procent. Pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie. Dominować będzie termiczne odczucie upału.

  Pogoda Trójmiasto

  Słonecznie. Temperatura wzrośnie do 31 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. Ciśnienie spada, w Gdańsku w południe wyniesie 1015 hPa.

  Pogoda Kraków

  Słonecznie. Temperatura wzrośnie do 31 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo wschodni. Ciśnienie spada, w południe zobaczymy na barometrach 985 hPa.

  Pogoda Poznań

  Słonecznie. Temperatura wzrośnie do 33 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo wschodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1002 Pa.

  Pogoda Warszawa

  Słonecznie. Temperatura maksymalna dojdzie do 30 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu. Ciśnienie spada, w południe barometry pokażą 1003 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 33 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr będzie południowo wschodni. Ciśnienie w południe wyniesie 998 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez Polskę przejdzie zimny front, za którym z północy dotrze do nas ochłodzeni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...