Informacje
 • Pogoda na dziś: opady, silny wiatr, do 7 stopni

  22-01-2020 06:07 Biomet okaże się niekorzystny
  Pogoda na poniedziałek 24.02 Foto: Mat Reding/unsplash.com | Video: tvnmeteo.pl

  Środa w niektórych częściach kraju upłynie pod znakiem opadów deszczu lub deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 stopni Celsjusza. Spodziewać się należy także silniejszych porywów wiatru.

  W środę będzie pochmurno z przejaśnieniami. W południowej części kraju wystąpią przelotne opady deszczu, miejscami przechodzące w deszcz ze śniegiem i śnieg. Na termometrach zobaczymy od 2 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 7 st. C na Pomorzu. Wiatr, umiarkowany i dość silny, północno-zachodni, okresami w porywach powieje z prędkością do 40-60 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 90 procent. W całym kraju odczujemy zimno, dodatkowo będzie też wietrznie. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, północno-zachodni wiatr. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe na barometrach zobaczymy 1023 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z opadami deszczu przechodzącymi w deszcz ze śniegiem i śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, północno-zachodni, okresami w porywach powieje do 40-60 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 997 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Temperatura wzrośnie do 6 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, północno-zachodni wiatr. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 1017 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przelotnym deszczem, po południu się przejaśni. Temperatura wzrośnie do 5 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1010 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z opadami deszcz. Termometry pokażą 4 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie wiał umiarkowanie i dość silnie, okresami w porywach do 40-60 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1014 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Afrykański żar zostanie w Polsce także przez najbliższe dni....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....