Informacje
 • Pogoda na dziś: niebo zasnują chmury, z których spadną deszcz i śnieg

  07-04-2021 06:20 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na czwartek 15.04 Foto: PAP/Maciej Kulczyński | Video: tvnmeteo.pl

  W środę na termometrach zobaczymy od 3 do 6 stopni. Pojawią się też opady śniegu, śniegu z deszczem i deszczu. Sprawdź prognozę na środę.

  Środa upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia. Synoptycy prognozują przelotne opady śniegu, śniegu z deszczem i deszczu. Na termometrach zobaczymy od 3 stopni Celsjusza na Podkarpaciu 6 st. C na Pomorzu. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 90 procent. W całym kraju odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie zmienne z opadami śniegu, deszczu ze śniegiem lub deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe odnotujemy 1005 Pa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie zmienne z opadami śniegu, deszczu ze śniegiem lub deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 4 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 979 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie zmienne z opadami śniegu, deszczu ze śniegiem lub deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 998 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie zmienne, okresami popada śnieg, deszcz ze śniegiem lub deszcz. Będzie ślisko. Temperatura maksymalna wyniesie 5 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 994 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie zmienne, z opadami śniegu, deszczu ze śniegiem lub deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe - 995 hPa, rośnie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...