Informacje
 • Pogoda na dziś: na ogół pogodnie,
  do 3 stopni

  02-12-2020 06:19 Biomet będzie neutralny
  Pogoda na czwartek 24.12 Foto: Farhad Rashidi/Unsplash | Video: tvnmeteo.pl

  Środa zapowiada się na ogół pogodnie i zimno. Termometry pokażą maksymalnie 3 stopnie Celsjusza. Okresami wiatr może być silniejszy.

  Środa upłynie pod znakiem pogodnej aury, jedynie miejscami przejściowo zachmurzenie wzrośnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, Podlasiu oraz w Małopolsce i na Górnym Śląsku, przez 1 st. C w centrum, do 3 st. C na Ziemi Lubuskiej i Pomorzu Zachodnim. Wschodni i południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr okresami powieje silniej.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza będzie oscylować wokół 60 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują zimno, a warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie 0 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe spadnie do 1012 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy 1 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe spadnie do 1024 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z rozpogodzeniami. Termometry pokażą 1 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe spadnie do 1011 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura wzrośnie do 2 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe spadnie do 1007 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura wyniesie -1 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe spadnie do 996 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...