Informacje
 • Pogoda na dziś: miejscami powieje silniejszy wiatr, do 13 stopni Celsjusza

  19-10-2020 06:18 Biomet będzie zróżnicowany
  Pogoda na noc 28/29.10 Foto: PAP/EPA/ANATOLY MALTSEV | Video: tvnmeteo.pl

  Poniedziałek upłynie na ogół pod znakiem pogodnej aury. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 stopni Celsjusza.

  Na poniedziałek synoptycy prognozują przelotne opady deszczu o sumie do 1-5 litrów wody na metr kwadratowy na północy i południu kraju. Poza tym będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 8 stopni Celsjusza Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach osiągnie prędkość do 50 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-70 procent. W całym kraju będzie chłodno i wietrznie. Warunki biometeo będą neutralne w pasie centralnym, niekorzystne w północnych i południowych regionach.

  Pogoda Warszawa

  Dość pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Zachodni wiatr, umiarkowany, w porywach osiągnie do do 50 km/h. Ciśnienie rośnie, o północy wyniesie 1010 hPa.

  Pogoda Poznań

  Dość pogodnie, temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 11 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach osiągnie prędkość do 50 km/h. Ciśnienie rośnie, o północy odnotujemy 1011 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Przelotne opady deszczu, termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z zachodu. W porywach osiągnie do 50 km/h. Ciśnienie rośnie, o północy odnotujemy 1018 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 13 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach powieje do 50 km/h. Ciśnienie rośnie, o północy na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

  Pogoda Kraków

  Przelotne opady deszczu, na termometrach zobaczymy maksymalnie 11 st. C. Wiatr umiarkowany, zachodni, w porywach osiągnie do 50 km/h. Ciśnienie rośnie, o północy wyniesie 996 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...