Informacje
 • Pogoda na dziś: miejscami możliwe są burze, do 27 stopni

  23-08-2020 06:16 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na niedzielę 30.08 Foto: DKfotografie/Pixabay License | Video: tvnmeteo.pl

  W niedzielę burze i opady deszczu możliwe są jeszcze w części kraju. Będą jednak też miejsca, gdzie możemy liczyć na słońce. Odetchniemy od upałów.

  Niedziela na wschodzie, Podkarpaciu i częściowo w centrum kraju upłynie z przelotnym deszczem i oraz burzami z sumą opadu do 10-20 litrów wody na metr kwadratowy. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Temperatura wyniesie maksymalnie od 24 stopni Celsjusza na wschodzie do 27 stopni Celsjusza na zachodzie. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, w porywach burzowych do 90 km/h. Wiać będzie z zachodu.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza znajdzie się na poziomie około 60-80 procent. Mieszkańcy wschodniej i południowo-wschodniej Polski odczują komfort termiczny, a poza tym będzie ciepło. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Rano możliwy deszcz, w ciągu dnia będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 25 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 1000 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 27 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 1002 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pogodnie. Termometry pokażą do 26 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 1011 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy do 27 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 999 hPa.

  Pogoda Kraków

  Przelotnie popada, możliwa jest też burza. Temperatura wyniesie maksymalnie 24 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, w porywach burzowych rozpędzi się do 90 km/h. Ciśnienie spada, po południu będzie 987 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...