Informacje
 • Pogoda na dziś: miejscami deszcz ze śniegiem, do 10 stopni

  15-12-2019 06:12 Biomet będzie zróżnicowany
  Pogoda na Wigilię 23.12 Foto: liz west/flickr.com (CC BY 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  W niedzielę w niektórych regionach należy spodziewać się opadów deszczu lub deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 stopni Celsjusza. Powieje silniejszy wiatr.

  Niedziela okaże się pogodna na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie. Na Suwalszczyźnie może spaść deszcz, a na Podlasiu - deszcz ze śniegiem. Termometry pokażą od 4 stopnie Celsjusza na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z południowego zachodu, w porywach na północy osiągnie do 60 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w niedzielę będzie najmniejsza na południowym wschodzie, nie przekroczy 60 procent. Im dalej na północny zachód, tym będzie wzrastać. W części północno-wschodniej Polski odczujemy chłód, na pozostałym obszarze - komfort termiczny. Biomet okaże się neutralny w części południowo-wschodniej kraju, a w pozostałych regionach - niekorzystny.

  Pogoda Warszawa

   

  Przelotnie popada deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z południowego zachodu, w porywach osiągnie do 50 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 994 hPa.

  Pogoda Poznań

  Przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Umiarkowany i dość silny południowo-zachodni wiatr będzie w porywach osiągał do 55 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 992 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Może przelotnie popadać deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach rozpędzi się do 60 km/h, będzie południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1000 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Przelotne opady deszczu. Temperatura wyniesie maksymalnie 9 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach rozpędzi się do 50 km/h, wiać będzie z południowego zachodu. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 990 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach osiągnie do 45 km/h. Wiać będzie z południowego zachodu. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 984 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...