Informacje
 • Pogoda na dziś: miejscami będzie prószyć śnieg, do pięciu stopni Celsjusza

  20-03-2021 06:13 Biomet przeważnie będzie korzystny
  Pogoda na wtorek 18.05 Foto: tvnmeteo.pl/Klaudia Walewska | Video: tvnmeteo.pl

  W części kraju sobota upłynie pod znakiem przelotnych opadów śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie pięć stopni Celsjusza.

  Sobota przyniesie nam zachmurzenie zmienne. W Małopolsce, na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie oraz częściowo Śląsku, Mazowszu i Podlasiu należy spodziewać się zanikających, przelotnych opadów śniegu. Będzie ślisko. Termometry pokażą maksymalnie od 2 stopni Celsjusza na Podlasiu do 5 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, przeważnie północno-zachodni wiatr.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 70 procent. W całym kraju odczujemy zimno. Warunki biometeorologiczne przeważnie będą korzystne, tylko na południowym wschodzie - neutralne.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie zmienne, termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1023 Pa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie zmienne, przelotnie popada śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie 3 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 993 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie, temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 4 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 1016 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie zmienne, w ciągu dnia niewykluczony słaby śnieg. Termometry pokażą 3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 1012 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1012 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W najbliższych dniach nie ma szans na powtórkę gorącej pogody, którą pamiętamy s...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....