Informacje
 • Pogoda na dziś: lokalnie tylko 4 stopnie
  i deszcz ze śniegiem

  03-05-2021 06:24 Biomet będzie niekorzystny
  Tomasz Zubilewicz o pogodzie i sytuacji hydrologicznej Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Na ostatni dzień majówki synoptycy nie zapowiadają już intensywnych opadów deszczu, ale nadal będzie mokro. W części kraju poniedziałek upłynie też z zimowymi akcentami. Wiatr miejscami będzie porywisty.

  Poniedziałek zapowiada się na ogół pochmurno i deszczowo. Na Suwalszczyźnie wystąpią także opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 stopni Celsjusza na Podlasiu do 11 st. C na Podkarpaciu. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, na wschodzie miejscami porywisty. W porywach rozpędzi się tam do 60 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność powietrza w poniedziałek odnotujemy na północnym wschodzie Polski. Odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 6 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1013 Pa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe osiągnie 987 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. W południe ciśnienie wyniesie 1006 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami i opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami jego porywy mogą przybierać na sile. Ciśnienie w południe osiągnie 1001 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie duże z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany z zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 1004 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Afrykański żar zostanie w Polsce także przez najbliższe dni....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....