Informacje
 • Pogoda na dziś: lokalnie możliwe opady, nawet śniegu

  14-04-2020 06:27 Biomet będzie neutralny
  Pogoda na środę 27.05 Foto: PAP/Andrzej Lange | Video: tvnmeteo.pl

  Zapowiada się na ogół pogodny wtorek. Miejscami mogą pojawić się opady śniegu, deszczu ze śniegiem oraz deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 stopni Celsjusza.

  Na wtorek synoptycy prognozują pogodną aurę, choć może także popadać. W Katowicach, Krakowie i Rzeszowie do południa spodziewamy się deszczu. Na Suwalszczyźnie wystąpią opady śniegu i deszczu ze śniegiem, a w górach - samego śniegu. Termometry pokażą od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, wiatr powieje z północnego zachodu.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w całym kraju wyniesie 60-70 procent. Wszędzie będzie odczuwalny chłód, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Będzie wiał słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni, wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1015 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie, na termometrach zobaczymy do 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni, wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 989 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie, termometry pokażą do 9 st. C. Będzie wiał słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni, wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1009 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie, na termometrach zobaczymy do 7 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni, wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1003 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie, temperatura wzrośnie do 10 st. C. Będzie wiał słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni, wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1006 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Afrykański żar zostanie w Polsce także przez najbliższe dni....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....