Informacje
 • Pogoda na dziś: lokalne opady, śnieg
  w górach, do 13 stopni

  21-11-2019 06:17 Biomet okaże się niekorzystny
  Pogoda na sobotę 7.12 Foto: Garry Knight/flickr.com (CC BY 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  Czwartkowa pogoda przyniesie w niektórych regionach opady deszczu. Wysoko w górach sypnie śnieg. Termometry pokażą maksymalnie 13 stopni Celsjusza, a aura wpłynie negatywnie na nasze samopoczucie.

  W czwartek na południu i zachodzie kraju wystąpią opady deszczu. Spadnie tam do 10 litrów wody na metr kwadratowy. Wysoko w górach spadnie śnieg. Termometry pokażą od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 st. C w Małopolsce. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-wschodni. Na wschodzie w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeo

  Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na południu i zachodzie kraju, wyniesie około 90 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku północno-wschodnim. Na północy i północnym wschodzie Polski odczujemy chłód, w pozostałych regionach komfort termiczny. Dodatkowo w pasie centralnym będzie wilgotno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Okresami popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. W porywach rozpędzi się do 50 km/h. Ciśnienie waha się, po południu na barometrach zobaczymy 1007 hPa.

  Pogoda Poznań

  Okresami popada deszcz. Temperatura wzrośnie do 10 st. C. Wiatr umiarkowany, południowo-wschodni, w porywach powieje do 40 km/h. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 1002 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Okresami popada deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Wiatr umiarkowany, południowo-wschodni, w porywach powieje do 50 km/h. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1019 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Okresami popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Wiatr umiarkowany, południowo-wschodni, w porywach rozpędzi się do 35 km/h. Ciśnienie waha się, po południu na barometrach zobaczymy 997 hPa.

  Pogoda Kraków

  Okresami deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Wiatr umiarkowany, południowo-wschodni, porywach powieje do 40 km/h. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 987 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...